Сьогодні ми поговоримо про те, як мікропротеїни захищають кутикулу волоccя. Кутикула - це природний захисний шар волосини. Зазвичай він складається з 5-7 накладених один на одного шарів, схожих на риб'ячу луску. Кутикула дуже міцна, вона захищає кортекс від механічних пошкоджень, впливів навколишнього середовища і хімічних впливів. Здорова непошкоджена кутикула - це м'яке, блискуче волосся. 

Що ж може нашкодити кутикулі та послабити або повністю зруйнувати захисний шар волосини? МІДЬ!

Мідь може накопичуватися у волоссі і є однією з причин їх пошкодження. Найчастіше волосся "отримує" її з жорсткої води, якою ми миємо голову, або басейнів, оброблених спеціальними речовинами. Мідь може проникати в кутикулу навіть непошкодженого волосся: в процесі фарбування, знебарвлення або вигорання на сонці. Вона сприяє утворенню вільних радикалів. У свою чергу вільні радикали викликають руйнування білка на шарах кутикули. Чим більше вміст міді у волоссі, тим сильніше руйнування білка, тобто пошкодження волосся. Дослідження, проведені компанією BASF Personal Care довели, що мікропротеїни:

  • зменшують накопичення міді
  • мають високу антиоксидантну активність
  • утримують вільні радикали
  • захищають від хімічного стресу, а також стресових факторів навколишнього середовища
  • зменшують час старіння натурального волосся

Мікропротеїни стали одним з ключовим активних компонентів серії Реконструкція. Ці малюки будуть піклуватися про ваше волосся кожного дня, доки ви нарешті не побачите результат - абсолютно здорове, блискуче волосся!