Уявіть собі землю, яка довгий час знаходиться без води…Так само виглядає наша шкіра без необхідної кількості води (а це близько 15% від загальної маси).

MUST-HAVE HYALURONIC ACID SERUM зволожує шкіру на трьох рівнях, тим самим забезпечуючи епідерміс необхідною кількістю води.

РІВЕНЬ 1. ПОВЕРХНЯ ШКІРИ. ВИСОКОМОЛЕКУЛЯРНА ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА

Уявіть, що ви поклали на шкіру вологий компрес…Саме це робить високомолекулярна гіалуронова кислота: зв’язує воду на поверхні шкіри. При цьому, аби вода не випарилася, її обов’язково необхідно «накрити» оклюзивним засобом (кремом, що має у складі масла).

РІВЕНЬ 2. РОГОВИЙ ШАР. Na PCA

Епідерміс складається з декількох шарів. Верхній шар епідермісу – роговий – вважається мертвим, оскільки він складається з мертвих клітин. Насправді роговий шар захищає нашу шкіру від зовнішніх негативних факторів. Від його цілісності залежать здоров’я та краса шкіри. Для підтримки рогового шару в здоровому стані потрібна вода (близько 15% від загальної маси). Вода в роговому шарі формується та утримується завдяки NMF – натуральному зволожуючому фактору. Це комплекс гігроскопічних речовин, які зв’язують та утримують воду.  Основний компонент NMF - Na PCA (піролідон карбоксилат натрію). Саме цей компонент в нашій сироватці відповідає за зволоження рогового шару – глибоке зволоження, як прийнято казати в косметології.  Завдяки низькій молекулярній масі він легко долає гідроліпідну мантію. Шкіра сприймає цей компонент «своїм», тому Na PCA відразу береться за справу – зв’язує і утримує тисячі молекул води в роговому шарі. NMF формується лише в роговому шарі.

РІВЕНЬ 3. ГЛИБОКІ ШАРИ ЕПІДЕРМІСУ. НИЗЬКОМОЛЕКУЛЯРНА ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА

Важливість гіалуронової кислоти в дермі відома завдяки популярним ін’єкційним методикам (біоревіталізація, мезотерапія). При цьому роль гіалуронової кислоти в епідермісі не менш важлива, адже вона, синтезуючись в базальному шарі (на межі дерми та епідермісу), бере участь в утворенні, швидкості міграції та ороговіння кератиноцидів. Вільні радикали пришвидшують руйнування гіалуронової кислоти, тому так важливо постачати нашій шкірі цей компонент в низькомолекулярній масі, аби вона могла легко пройти крізь гідроліпідну мантію і дістатися до базального шару.